Güngören Osgb

Eyüp Osgb
1 Kasım 2017
Beyoğlu Osgb
3 Kasım 2017

Güngören Osgb

Son yıllarda yapılan yasa ve kanun değişiklikleri ile birlikte hayatımıza giren ortak sağlık güvenlik birimi ve iş güvenliği gibi kavramlar birçok kişi tarafından ilk kez duyulmuştur. Mantık ve terim olarak iş güvenliği bir işletme ve iş sahasında herhangi bir aşamada iş kazalarının yaşanarak maddi ve manevi kayıplara sebep olmasının engellenmesi için alınan tedbirlerin tümüne verilen addır. Bu konuda uzman olan firmalar ise Osgb kurumlarıdır. Kurumlar yasa ve yönetmelikler ile bu konuda hizmet vermeye yetkilendirilmiştir. Firma ve işverenler ise bu kurumlar ile çalışmak durumundadır.

Güngören’de İş Güvenliği Hizmeti

Güngören Osgb

Güngören osgb hizmeti veren firmalar bu bölgedeki işletmeleri ziyaret ederek işletmelerin tehlike sınıfını belirlemek amacı ile bir risk analizi yaparlar. Risk analizi sonucunda da ortaya acil durum eylem planı çıkar. Plana tüm Güngören iş güvenliği hizmeti alan işletmeler ve çalışanları uymak zorundadır. Sonrasında ise bu işletmelere eğer gerekli ise osgb tarafından Güngören işyeri hekimi atanır. Yeterli geliyor ise tek bir işyeri hekimi Güngören bölgesindeki işletmelerden sorumlu olabilir.

Osgb Tarafından Düzenlenen Eğitimler

Ortak sağlık güvenlik birimleri çalışanlarda iş güvenliği bilincini geliştirmek ve risk analizi konusunda önemli noktaları açıklamak için uygulamalı eğitimler yaparlar. Uygulamalı eğitim birçok çalışanın katılımı ile tatbikat biçiminde de yapılabilir. Bu eğitimler tüm Güngören bölgesindeki danışmanlık verilen işletme çalışanlarını içine alacak şekilde kapsamlı olarak düzenlenebilir. İş yeri hekimleri tarafından verilen Güngören ilk yardım eğitimi herhangi bir iş kazası ve benzeri istenmeyen kazalar yaşanması durumunda acil müdahale etmeyi öğreten eğitimlerdir. Güngören yangın eğitimi ise yangın tatbikatlarına benzer şekilde yapılır ve bu eğitimde yangının nasıl söndürülmesi gerektiği iş güvenliği uzmanları tarafından öğretilir.

İstanbul’da Osgb Firmaları

İl çapında hizmet veren Ortak sağlık ve güvenlik birimleri internet üzerinden İstanbul osgb yazılarak bulunabilir. Bu konuda direkt olarak Tek Merkez OSGB web sitesinden de tavsiye alınabilmekle beraber telefon numaraları ve e mail adreslerinden iş güvenliği uzmanları ile iletişim kurulabilir ayrıca İstanbul’da hizmet veren bu firma sizlerden gelebilecek her türlü soruya ve her türlü danışma hizmetine de açıktır.

Güngören Osgb, Güngören İş Güvenliği, Güngören İşyeri Hekimi, Güngören Yangın Eğitimi, Güngören Risk Değerlendirme, Güngören Yüksekte Çalışma, Güngören TMGD, Güngören OSGB İşlemleri  ile ilgili detaylı bilgi almak için Tek Merkez OSGB uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.