Hakkımızda

Hakkımızda

TEK MERKEZ Güvenlik Danışmanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. iş sağlığı ve güvenliği sektörüne, tüm süreçleri TEK MERKEZ’ den sağlayabilme parolasıyla kurulmuştur. Şirket Yöneticileri, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu yürürlüğe girmeden önce de farklı kurum ve kuruluşlarda bu pozisyonlarda görev yapmışlardır. Tek Merkez Yöneticileri; sahip oldukları tecrübeyi hem bünyesinde bulunan uzman kadrosuna hem de hizmet sunduğu tüm müşterilerine aktarmayı amaç edinmişlerdir.

Tek Merkez OSGB bu amaç doğrultusunda; TEK MERKEZ’den sunacağı hizmetlerle, uluslararası kalite standartları doğrultusunda mükemmelliği yakalamak, yaratacağı farklılıklarla hizmet sunduğu müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sürekli gelişim anlayışı içinde kalıcı ve rol model oluşturarak Tek Merkez OSGB markasını sektöre kazıyacaktır. Kalıcı ve rol model olarak markalaşmayı hedef alan Tek Merkez OSGB; Kalite Standartlarından, Güvenilirlikten, Dürüstlükten, İş Ahlakından ödün vermeden çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Bunun yanında farklı sektörlerdeki tüm müşterilerine aynı özenle hizmet veren ve müşterilerinin beklentilerine hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde cevap veren firmadır.


home_interactive_iconbox_2

Misyonumuz

TEK MERKEZ OSGB olarak belirlemiş olduğumuz Tek Merkez’den ÇÖZÜM vizyonu çerçevesinde, deneyimli, dinamik ve yenilikçiliği benimsemiş ekibimizle, sürekli iyileştirme anlayışıyla çözüm üreterek, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetleri sunmaktır.

home_interactive_iconbox_1

Vizyonumuz

Tek Merkez’den ÇÖZÜM