Silivri Osgb

Beyoğlu Osgb
3 Kasım 2017
Silivri İş Güvenliği
28 Şubat 2018

Silivri Osgb

İş alanlarının sürekli olarak genişlemesinden dolayı bakanlık tarafından bir takım çalışmalar yürütülmüş ve OSGB firmaları kullanıma sokulmuştur. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak adlandırılan kuruluşlar aracılığı ile iş yeri içerisinde problem meydana gelmesi en aza indirilmekte ve işçilerin daha güvenilir bir platformda çalışması sağlanmaktadır. Yapılan çalışmalar doğrultusunda farklı sektörlerde değişiklikler gösterilmesine rağmen çoğu şirketin OSGB firmaları ile çalışmaları zorunlu hale getirilmiştir. Bakanlık aracılığı ile iş güvenliği arttırılmakta ve firmalar sürekli olarak denetlenmekte ve kontrol edilmektedir. Bu sayede OSGB firmaları ile çalışmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir.Silivri Osgb

OSGB Hizmetleri

Silivri Osgb

Silivri OSGB firmalarının en çok tercih edildiği bölgeler arasında gösterilmektedir. Bölge genelinde yüzlerce iş yeri yer almakta ve binlerce işçi çalıştırılmaktadır. Bu sebeple de Silivri iş güvenliği konusunda büyük önem arz etmektedir. OSGB firmalarının yaptığı çalışmalar doğrultusunda çalışılan ortam daha sağlıklı bir hale gelmekte ve işçilerin, işlerine daha güvenle devam etmektedirler.

Bölge genelinde işleyişini sürdürmekte olan OSGB firmaları tarafından çeşitli hizmetler verilmektedir. Silivri işyeri hekimi hizmeti veren firmalar aracılığı ile iş yeri içerisinde sağlık açısından güvenlik sağlanabilmektedir. Alanında profesyonel olan hekimler yardımı ile çok fazla sayıda kişinin çalışmakta olduğu iş yerlerinde gerekli sağlık kontrolleri yapılarak ortaya çıkabilecek potansiyel riskler büyük ölçüde azaltılmaktadır. Silivri yangın eğitimi alanında da hizmet veren firmalar, gerekli eğitimleri fabrika çalışanlarına ve yöneticilere kısa süreler içerisinde aktarmaktadırlar. Bu sayede iş yerinde görev yapan kişilerin geneli herhangi bir yangın problemi meydana geldiğinde izlenecek yolu öğrenmektedirler.

Silivri ilk yardım eğitimi ile iş yeri içerisinde ortaya çıkan sağlık problemlerine ilk müdahalenin yapılabilmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede çalışanlarca yaşanan sağlık problemleri ilk müdahalelerin gerçekleştirilmesi ile bir nebze de olsa kontrol altına alınabilmektedir. Silivri risk analizi hizmeti ile de iş yeri genelindeki mevcut riskler belirlenmektedir. Risklerin belirlenmesi ile birlikte de ortaya çıkacak potansiyel problemler için önceden önlem alınmaktadır.

Silivri başta olmak üzere bölge genelinde aktif bir şekilde hizmet vermekte olan Tek Merkez OSGB, çeşitli alanlarda verdiği hizmetleri sürdürmektedir. Firmanın tecrübeli kadrosu ile iş yeri hakkında çeşitli çalışmalar yapılabilmektedir. Tek Merkez OSGB ile işyeri hekimi temin edilebilmekte ve bu sayede çalışılan ortam sağlık açısından kontrol altına alınmaktadır. Birbirinden farklı eğitimler de kısa süreler içerisinde detaylıca anlatılmakta ve iş yerindeki mevcut çalışanlar konu hakkında fazlasıyla bilgilendirilmektedir. Bu sayede iş kazaları en aza indirilmekte ve iş güvenliği arttırılmaktadır.

Silivri Osgb, Silivri İş Güvenliği, Silivri İşyeri Hekimi, Silivri Yangın Eğitimi, Silivri Risk Değerlendirme, Silivri Yüksekte Çalışma, Silivri TMGD, Silivri OSGB İşlemleri  ile ilgili detaylı bilgi almak için Tek Merkez OSGB uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.